O nás

Zaoberáme sa montážou fotovoltaických elektrárni a máme za sebou už viac ako 100 projektov v rámci Európy.

Poskytujeme montážne služby pre pozemné a strešné fotovoltaické elektrárne klientom na celom svete, pričom úzko spolupracuje so spoločnosťami zaoberajúcimi sa solárnou energiou. Ponúkame vysokokvalitné služby a konkurencieschopné ceny inštalácií solárnych parkov s výkonom od 100 kWp do 100 MWp.

O spoločnosti

Spoločnosť  KK – SOLARTECH s. r. o. je zameraná na montáž fotovoltaických systémov. Dnes má naša spoéločnosť  už viac ako 30 montážnikov, ktorí poskytujú medzinárodným klientom kompletný rozsah služieb v oblasti montáže fotovoltaických systémov. Už viac ako 8 rokov sme spoľahlivým partnerom pre veľké fotovoltaické projekty v Európe pričom sme už realizovali viac ako 100 projektov s celkovým výkonom viac ako 400 megawattov.

Od inštalácie až po montáž modulov

Zameriavame sa na mechanickú montáž komerčných pozemných a strešných solárnych elektrární. Naši skúsení inžinieri monitorujú celý proces výstavby, od kladenia pilót a inštalácie rámových konštrukcií až po montáž fotovoltaických modulov.

Výstavba elektrární za čo najkratší čas

Od nášho založenia sme úspešne dokončili pozemné a strešné fotovoltaické projekty od rôznych výrobcov konštrukcií a modulov. Vďaka našim službám skracujeme čas výstavby, aby sme našim zákazníkom priniesli väčší zisk. Vďaka nášmu skúsenému a kvalifikovanému manažmentu a tímu v teréne je spoločnosť  KK – SOLARTECH s. r. o. tou správnou voľbou pre váš budúci projekt pre výstavbu fotovoltaickej elektrárne.

2964
0 +
rokov skúsenosti
0 +
realizovaných projektov
0 +
MWP energie